Jobangebot - Spawacz mig/mag lub tig (m/w/d) Großenhain

Branche:Produktion
Ansprechpartner:Renata Mendera
E-Mail: dresden@personaldienst-online.de
Telefon: 035189691695
Sitz des Unternehmens:Dresden

Uwe Schickor Personaldienstleistung jest agencją pracy i doradztwa personalnego świadczącą na terenie Niemiec- Sachsen –Thüringen usługi pracy tymczasowej oraz pośrednictwa pracy.

Do stałej współpracy poszukujemy Spawaczy mig/mag

Dla naszego kontrahenta – branży metalowej

Miejsce pracy:
Großenhain

Stanowisko:
Spawacz mig/mag lub tig

Wymagania:
Wykształcenie w kierunku wykonywanego zawodu lub pokrewne mile widziane.
Samochód + prawo jazdy.
Znajomość języka niemieckiego w stopniu zrozumienia w miejscu pracy.
Doświadczenie w zawodzie.
Znajomość rysunku technicznego.

Oferujemy:

Pomoc polskiego koordynatora naszych oddziałach
Umowę o pracę na warunkach niemieckich.
Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne.
14,00€/h brutto + 8€ netto do kazdego przepracowanego dnia
Pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Z niecierpliwością oczekujemy również na otrzymywanie zgłoszeń od innych branżach nie wymienionych powyżej. Znajdziemy dla Ciebie odpowiednie stanowisko w Twojej specjalizacji.

Uwe Schickor Personaldienstleistung

Großenhainer Straße 135

01129 Dresden

Kom. +49 162 2805236

Die Tätigkeit umfasst folgendes Aufgabengebiet:

Für die Stelle sollten Sie nachfolgende Voraussetzungen mitbringen: